Výměna dvojskla za trojsklo je investicí do vašeho pohodlí i úspor

Výměna dvojskla za trojsklo je investicí do vašeho pohodlí i úspor | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

V současné době, kdy energie zabírají stále více výdajů na domácnost, majitelé domů hledají způsoby, jak snížit své náklady na energie a zlepšit celkovou tepelnou pohodu uvnitř svých domů. Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak dosáhnout těchto cílů, je investovat do modernizace oken. Výměna starých dvousklených oken za pokročilá trojskla není jen estetickým zlepšením vašeho domova, ale otevírá také dveře k významným úsporám na energiích a zvýšené tepelné izolaci.


Přemýšlíte o výměně vašich dvojskel za torojskla. Nechte si u nás vytvořit nezávaznou cenovou nabídku s ohledáním zdarma


1. Energetická účinnost a úspora nákladů:

Trojskla mají mezi vrstvami skla vzduchový prostor nebo inertní plyn, který zlepšuje izolační vlastnosti oken. To znamená, že trojskla udržují vnitřní teplotu ve vašem domě stabilní tím, že zabraňují úniku tepla během zimních měsíců a chrání před přehříváním se v letních měsících. Tato energetická efektivnost znamená nižší náklady na topení a chlazení, čímž vám šetří peníze na účtech za energie.


2. Zlepšená hlučnost a pohodlí:

Trojskla mají schopnost snížit průnik hluku zvenčí. To je obzvláště důležité v oblastech s vysokým provozem nebo hlukem z ulice. Snížená hlučnost zajišťuje klidnější a příjemnější vnitřní prostředí, což přispívá ke zlepšení celkového pohodlí obyvatel domu nebo pracovníků v kanceláři.


3. Minimalizace kondenzace a plísní:

Trojskla minimalizují kondenzaci vlhkosti na vnitřních površích oken, čímž snižují riziko vzniku plísní. Tato výhoda není jen pro zlepšení zdravotních podmínek, ale také pro udržení kvality vašeho domova.


4. Zvýšená hodnota nemovitosti:

Moderní a energeticky efektivní okna přidávají hodnotu vaší nemovitosti. V dnešním trhu s nemovitostmi mají budoucí kupující tendenci preferovat domy nebo budovy s nízkými náklady na energie a lepším pohodlím, což zvyšuje celkovou hodnotu vašeho majetku.

 

5. Udržitelnost a odpovědnost vůči životnímu prostředí:

Menší spotřeba energie znamená nižší emisi skleníkových plynů, čímž přispíváte k ochraně životního prostředí. Výměna starých oken za energeticky efektivnější možnosti je projevem odpovědnosti vůči budoucím generacím.


Výměna dvojskla za trojsklo není jen estetickou změnou vaší nemovitosti, ale také investicí do budoucnosti. Tato modernizace přináší okamžité výhody v podobě úspor na energiích, zlepšení pohodlí a hodnoty vašeho majetku a zároveň snižuje vaši ekologickou stopu. Rozhodnutí investovat do trojskla se tak stává nejen finanční investicí, ale také investicí do zdraví vašeho domova a naší planety.


Přemýšlíte o výměně vašich dvojskel za torojskla. Nechte si u nás vytvořit nezávaznou cenovou nabídku s ohledáním zdarma


O NÁS

Recenze od našich zákazníků

Mirek Etzler | Volitaservis PLATÍ DO KONCE Července

OBHLÍDKA SERVISNÍM TECHNIKEM

- Detailní kontrola, včetně komplexní analýzy stavu oken

- Diagnostika problémů s navrhovanými řešeními

- Termovizní proměření za standardní cenu 3000 Kč

Co je termovize?

3800, -Kč

Zdarma
ZDARMA jenom do 31.07.2024

Doporučuje i Mirek Etzler

FAQ | Volitaservis
KONTAKT

Domluvte si kontrolu oken u Vás doma Zdarma

Nebo nám napište
Zadejte vaše jméno!
Zadejte vaše příjmení!
Zadejte váš email!
Zadejte vaše tel. číslo!
Zadejte slevový kód!
Zadejte zprávu!
faq

Často kladené dotazy

 • JE NUTNÉ MĚNIT TĚSNĚNÍ IHNED NA OKNECH?

  Záleží jaké je těsnění na oknech staré, je důležité, aby to technik zhodnotil zda není popraskané, přetržené nebo jinak poškozené.

 • JAK ČASTO SE MAJÍ SERVISOVAT OKNA?

  Pokud se jedná o novostavbu je vhodné po roce přistoupit alespoň k revizí pokud se nejedná o novostavbu a pokud okna máme déle, než 3 roky je vhodné provádět servis každé 2 až 3 roky.

 • DĚLÁTE AJ HAVARIJNÍ SERVIS?

  Samozřejmě, tato služba je zaměřena pro lidi, kteří potřebují ihned pomoci. PŘÍKLAD: Balkónové dveře nelze otevřít, vylomené panty a závěsy, nebo rozbité sklo.

 • DĚLÁTE SERVISNÍ OBHLÍDKU ZDARMA?

  Ano. Jako první Vás přijde bezplatně navštívit náš servisní poradce, který Vám navrhne to nejlepší řešení.

 • JAK DLOUHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potřebný k opravě okna závisí na rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY, po kterých Vám rádi poskytneme přesný časový odhad opravy.

 • MÁTE ZKUŠENOSTI S OPRAVOU OKEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ, JAKO JSOU DŘEVO, HLINÍK NEBO PLAST?

  Jsme zkušený tým odborníků se specializací na různé značky a materiály oken. Naši technici jsou školeni a drží certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Při obhlídce Vám přiřadíme specialistu, který má odborné znalosti a zkušenosti s daným problémem, aby vám poskytl nejlepší řešení.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANOU PRÁCI A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY?

  Samozřejmě. Na práci poskytujeme záruku 12 až 48 měsíců (záleží na službě) a na materiál poskytujeme 24 a více měsíců. ( U některých náhradních dílů poskytujeme doživotní záruku) Rádi přiblížíme u Vás na obhlídce :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pro rodiny v nouzi

Nemůžeme pomoci každému,
no každý může pomoci někomu

Více o programu

Cookies

Pro lepší online zážitek používáme soubory "cookies". Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme reklamu a uživatelské nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?